Hry pro PS3 ve dvou?
V sobotu odpoledne jsme se s Lucinkou rozhodli, ze si zahrajeme nějakou tu hru ve dvou na PS3, ale ouha, neuvědomili jsme si, že asi nemáme nic, co bychom mohli hrát spolu. Sporty nás nebaví, střílečky zase nebaví Lucinku, tak jsem vytáhnul Gran Turismo 4 pro PS2, jenže to je také na nic, dojedete závod a můžete začít od začátku.
Tak jsem si řekl, že v Tescu, potažmo v GameShopu najdu něco co by nás bavilo. Tak jsem tedy vyrazil. V Gameshopu jsem prohlédnul vystavené hry a nic jsem nenašel. Požádal jsem tedy o pomoc ženu za pultem, sice byla moc ochotná, ale mému požadavku nevyhověla. Ono chtít hru pro PS3 a nebo PS2, která je pro dva, není to sport, střílečka a nebo mlátička, je docela složité. Ne, že bych si nevybral nějakou pěknou hru, třeba Orange Box se mi líbil, nebo Battle Field Bad Company a nebo třeba Civilization Revolutions, ale to asi bohužel hrát s Lucinkou nepůjde.
Tak jsem jen tak z legrace koupil Raymana Raving Rabbids, podle obalu by to mělo jít hrát až ve čtyřech hráčích na jedné konzoli. Celý natěšený jsem strčil disk do konzole a hle, ono to chce nejprve dohrát celou hru, aby se odemkly minihry. No s tím ať jde Ubisoft do hajzlu, asi jej dám na černou listinu a nekoupím si od něj ani jednu hru v budoucnu. Chtěl jsem tedy alespoň stáhnout nějakou kravinu s PS Networku, jenže to zase vyžaduje aktualizaci konzole. S tím mne začíná Sony tak trochu pít krev také, chápu, že aktualizují firmware z důvodu zamezení pirátství, jenže beztak jim to někdo brzy obejde.
No a jelikož jsem tedy nenašel nějakou zábavnou hru, kterou bychom mohli s Lucinkou hrát spolu a soutěžit a soupeřit, tak začínám zvažovat výměnu konzole PS3 za XBOX 360, počítám, že tam to s hrama bude trošku lepší.
| Vytisknout | Tento příspěvek napsal holyna, 11. 8. 2008 v 09:35 do rubriky Playstation. Můžete sledovat komentáře na tento článek pomocí RSS 2.0. Můžete přeskočit až na konec a zanechat komentář. Oznamování momentálně není povolené. |
3 roků zpět
No, tak zatím se mi ta potvora prodávat nechce, ale neboj, kdybych se jí chtěl zbavit, tak ti dám vědět.
3 roků zpět
Já bych to být tebou nedělal. Už jen z důvodu, že si můžeš
z internetu do PS3 stahovat na rozdíl od XBOXu360 obsah zdarma. Navíc PS3 se
čím dál tím víc spojuje s PSP, můžeš PSP použít místo ovladače,
přetahovat mezi nimi data… a potnciál PS3 nebyl zdaleka vyčerpán.
Mimochodem, hezký, žes udělal změnu vzhledu Panaprasete, ale u článků
chybí počet komentářů :).
3 roků zpět
Ad. změna, ty vážně chceš počet komentářů ke
článku? No ale náš zákazník, náš pán, že?
3 roků zpět
Poznám podle toho, jestli někdo reagoval na můj příspěvek (když sem
jdu po delší době a komentáře vlevouž jsou odsunutý).
3 roků zpět
No jasně, jako třeba teď?
3 roků zpět
Hele redakcni, napisu ti neco k tomu x-boxu. Dema her se daji v pohode
stahovat zdarma, zatim se mi ani jednou neseknul, muzu si z nej posilat zpravy
Holymu do Messengera, kdyz mi od nej prijde zprava tak se mi to objevi primo ve
hre, downloaduje to z netu kdyz ho jakoby vypnu a jakmile to vsechno dotahne
tak se sam vypne. A ma vychytany mediacentrum, proste sem spokonej.
3 roků zpět
Holy, tys vůl! Pařil jsem na XBOXu několikrát, několikrát mi to žuchlo, internet je vě většině případů placenej a navíc XBOX360 neumí prakticky nic extra. PS3 má větší potenciál na hry, ale bohužel na něj
zatím tolik nevycházejí, protože pro PS3 ještě moc lidí programovat neumí. Až budou umět, půjde XBOX360 do kytek. Věř mi.
To je jak kdybys prodal Amigu a koupil Didaktika, protože je na něj víc her
)). Mysli na to, že to, co se dělá pro XBOX, se dělá i pro PS3 kvůli větším ziskům. Takže si vůbec nepomůžeš, naopak.
Ale přesto, kdybys chtěl PS3 prodat, dej mi vědět :))
4 měsíců zpět
čau ta hra battlefield Bad Company jde hrát na jednom ps3 ve dvou není to blbost??