OSX aneb nic není dokonalé

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 6

 1. id napsal:

  neni to tim, že destination je to síťovej disk? ne že by to teda byla nějaká omluva… zkoušels přidržet alt nebo tak něco?
  a už máš androida? 😉

  OdpovědětOdpovědět
 2. holyna napsal:

  No i kdyby destination bylo síťovej disk, tak i ty blby Win to poberou 🙂 Zkoušel sem cokoli a jako vůbec nic.

  Ne Androida nemám, iPhone my docela vyhovuje.

  OdpovědětOdpovědět
 3. id napsal:

  Existuje takovej programek, kterej mění tohle všechno výchozí nastavení, ale uz nevim, jaxe menuje, tak jestli si se v ňom trochu nehrabal 😉

  Právě testuju Htc legend, pěkná hračka.

  OdpovědětOdpovědět
 4. Láhve napsal:

  Jak můžeš kvůli takový blbosti přemýšlet o navrácení k takovýmu shitu? Např. mně dneska PC zkurvilo zdroják k InDesignu a když jsem chtěl udělat změny přímo v PDF, tak mi ho odmítalo uložit. Prostě již nikdy více PC!

  OdpovědětOdpovědět
 5. Robert napsal:

  Hezký den, tak sice je tato diskuse již stará, ale pro další potencionální začátečníky v OSX se může hodit… cmd+V (copy, vložit – kopíruje a nahradí vše), cmd+alt+V (move, přesun a nahradí), cmd+alt+shift+V (copy+merge – sloučí a staré přepíše) tato zkratka je ta, kterou PanPrase hledal…

  OdpovědětOdpovědět
 6. holyna napsal:

  @Robert: No tak zase se to hodí, když jednou za čas nakopnu Jabloňe, pravda, už jsem z ní slezl a vrátil se zpátky, jednak proto, že mne MacBook krapet umřel a řešit jeho opravu ani nechci a druhak je jeden OSX nebo vlastně macOS verzi od verze na pěst.

  OdpovědětOdpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *