Zabil jsem Mistica, pánové…

Mohlo by se vám líbit...

Počet komentářů: 10

 1. Mr.Holub napsal:

  Vse co jsem zatim ze hry videl je moc pekne, bohuzel jsem se zasek hned na zacatkju ve vytahu, uz absolutne nevim co bych jeste zkousel. Musim ale popravde rici ze temer v kazde textovce zakysnu…

  OdpovědětOdpovědět
 2. holyna napsal:

  @Mr.Holub: Tak jako není to jednoduchá hra, to je fakt. Příští bude jednodušší, slibuju. Ze začátku stačí se podívat co má hráč po kapsách a s danými objekty manipulovat tak, aby se dostal k ovládacímu panelu, respektive k drátkům ovládacího panelu, pak to půjde skoro samo, tedy ještě se zbavit stropu a celé kabiny.

  OdpovědětOdpovědět
 3. Mr.Holub napsal:

  Ano, hra durazne upozornuje ze neni jednoducha. Protoze se mi ale libi, presto jsem ji jako antitalent na textovky rozehral.
  Prozkoumal jsem inventar i kabat, nasel jsem take kleste. Zkousel sjem pouzivat snad vsechno na vsechny casti vytahu a nic. Nevadi, zkusim znovu, treba to nakonec zlomim :-).

  OdpovědětOdpovědět
 4. holyna napsal:

  @Mr.Holub: No tak zkus kleště na tabulku a kartu na ovládací panel, pak se to nějak samo zlomí, když ne, tak jsem si dal závazek, že další hra bude jednodušší.

  OdpovědětOdpovědět
 5. Mr.Holub napsal:

  @holyna: Diky! Vida, tohle jsem neudelal, diky za posun vpred!

  OdpovědětOdpovědět
 6. Mr.Holub napsal:

  @holyna: Uspech, dostal jsem se z vytahu. Ze bych se nakonec naucil textovky po mnoha letech hrat?

  OdpovědětOdpovědět
 7. holyna napsal:

  @Mr.Holub: No to je dobrý – ten začátek je přepálenej krapet, no ono pak dál asi taky, je to hodně o dialozích a převlecích 🙂 Těší mě, žes to nevzdal, díky. Motivuje mě to k další hře.

  OdpovědětOdpovědět
 8. Mr.Holub napsal:

  @holyna: Je to chytlave, spousta veci k prozkoumani. Tak vypravnou textovku jsem nehral od doby DOSovske hry “Saboteur”.

  OdpovědětOdpovědět
 9. holyna napsal:

  @Mr.Holub: no Saboteur je taky docela těžej a taky výpravnej. Kdybys měl zákys není problem zase poradit. A věz, že bude hůř 😂

  OdpovědětOdpovědět
 10. Mr.Holub napsal:

  Tak zatim pokracuji uspesne, hra hlasi 20% dokoncenych. Textovka mi dela usmev na rtech. Ted uz musim spat, ale zkusim to dohrat do konce.

  OdpovědětOdpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *